Zde najdete všechny nejčastější otázky a odpovědi. Pokud i tak zde tu svoji otázku nenajdete, pošlete nám ji prosím na email a rádi Vám ji zodpovíme a pokud bude podnětná tak ji sem přiřadíme. Děkujeme!

To je jednoduché. Halušky mají základ z bramborového těsta. Špecle mají základ ze specielní mouky, která je něco mezi hladkou a polohrubou.

Naše firma se nezříká žádného obchodu. Velký supermarket z Prahy je pro nás stejně důležitý jako malý hostinský z Šumavy. Pokud si nejste jisti, zavolejte naše zákaznické centrum (776 28 08 07), na kterém vám řekneme, zda jste, jak se říká, „na trase" nebo ne. I v případě, že vaše pobočka nebude v blízkosti tras, na kterých špecle dodáváme, budeme se snažit Vaší objednávku vyřídit.

Firma Jenix věnuje mnoho prostředků a času na zvyšování kvality svých výrobků. Mezi oblasti, kterým se věnujeme, patří také zvyšovaní expiračních (záručních) dob, a to při zachování maximální kvality. Pokud budete dodržovat zásady uskladnění platné pro chlazené zboží, můžete náše špecle skladovat 22 dní . I  na konci záruční doby jsou špecle čerstvé, chutné a kvalitní.

 

Našimi odběrateli jsou nejen malí živnostníci, ale také velké řetězce. Na tomto místě uvedeme několik obchodů, ve kterých naše zboží dostanete. Jsou to Terno, Coop, Trefa, Spar  a mnoho dalších. Pokud máte naše domácí špecle rádi a váš oblíbený obchodník nebo restauratér je nevede, doporučte nás. Postaráme se o to, abyste už příště nemuseli naše domácí špecle pracně shánět


Věříme, že Vaše špecle jsou v den kdy je uvaříte velmi chutné. Jsou  ale stejně dobré i za tři dny ?  Máte je pokaždé úplně stejné?  Kolik energie a času jste na výrobu spotřebovali? Také jste se naučili kupovat hotové knedlíky.  Raději čas věnujte přípravě chutných omáček a ingrediencí, které přidáte k našim domácím špeclím.

1